Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Iskierka dla najmłodszych kierowców

2006-10-18

Wraz z Fundacją Iskierka wspierającą „najmłodszych kierowców” w ich walce z chorobą – białaczką – spełniliśmy marzenie kilku z nich. Marzenie o tym aby poczuć się jak prawdziwy zawodnik rajdowy. Marzenie o przejażdżce potężnym samochodem sportowym z gwiazdą sportu Krzysztofem Hołowczycem.

Dużo za duże kaski, wydające się ogromnymi fotele, pasy szelkowe niemal całkowicie otulające roześmiane dzieciaki. Choć to tak niewiele, choć to nie cofnie choroby, to widok tej iskierki szczęścia w oczach najmłodszych staje się bezcenny.

{phocagallery view=category|categoryid=63}