Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Spotkanie instruktorów SJS i OAMTC

2006-07-31

Nie można stać w miejscu! Oto motto przyświecające niemal wszystkim działaniom SJS. Rozwój i doskonalenie własnych umiejętności to zagadnienia obok których nie możemy przejść obojętnie. Dowodem tego jest kolejne spotkanie instruktorów SJS z kolegami z jednej z najlepszych, jeśli nie najlepszej szkoły doskonalenia techniki jazdy w Europie – austriackiej ŐAMTC. Całodniowa wymiana doświadczeń był dla nas wspaniałą nauką, która już dzisiaj zaowocowało i owocować będzie w przyszłości. Już teraz zaczęliśmy pracować nad nowym, jeszcze wyższym standardem edukacyjnym. Nowe ćwiczenia, inwestycje w pomoce dydaktyczne oraz infrastrukturę to najbliższa przyszłość SJS.

Spotkanie to jest również dowodem, jak profesjonalne i odpowiedzialne podejście do idei szkoleń z doskonalenia techniki bezpiecznej jazdy reprezentuje SJS. Dzisiaj, ze względu na brak odpowiednich ustaw, szkolę jazdy może założyć każdy. I nie ma tu znaczenia co i jak będzie uczył oraz gdzie będzie realizował swoje kursy. Czy tak to powinno wyglądać?
W Austrii sytuacja jest wręcz idealna. Rozbudowany system szkoleniowy z obowiązkowymi kursami doskonalącymi technikę jazdy to standard który powoli przyjmują też i inne kraje. Kiedy taki system przyjmie Polska? To pytanie zapewne jeszcze długo pozostanie bez podpowiedzi. Zapraszamy jednak do obejrzenia galerii ze „wyczynów” instruktorów SJS aby zobaczyć jak wiele pracy wkładamy w ciągły nasz rozwój, poszerzanie horyzontów i doskonalenie własnych umiejętności. Pochlebne opinie o kadrze SJS, jakie usłyszeliśmy od naszych austriackich kolegów, mogą być tylko dowodem słusznie obranej drogi. Drogi znacznie wykraczającej ponad polski standard.

{phocagallery view=category|categoryid=65}