Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Nowy może więcej!

2006-07-24

W miniony weekend na torze „Kielce” odbyło się kolejne szkolenie dla właścicieli najmocniejszych modeli Subaru. Tym razem w kursie wzięło udział dziewięciu uczestników, dziewięć najnowszych legend – Subaru Imprez.

Już przygotowując listę kierowców na szkolenie wiedzieliśmy, że będzie to szkolenie niezwykłe. Wiedzieliśmy, że tym razem na torze pojawią się dwie nowości Subaru. Pierwszą z nich stanowiła Impreza z nowym, 2,5-litrowym turbodoładowanym silnikiem. O ile model ten to standardowa wersja, która jedynie zadebiutowała w tym roku, o tyle druga nowość to prawdziwy rodzynek. Subaru Impreza STi w limitowanej wersji SPRT („Subaru Poland Rally Team”), bo o niej tu mowa zadebiutowała na rynku dosłownie kilka tygodni temu aby upamiętnić wielki sukces zespołu Subaru w Mistrzostwach Polski. Rozgrzany palącym słońcem, a przez to bardzo śliski asfalt Toru „Kielce”, stał się areną ćwiczeń z doskonalenia techniki bezpiecznej jazdy. Ulgą okazała się seria ćwiczeń na płycie poślizgowej, której bryza od nowego nawodnienia dawała przy okazji odpocząć od upału, chłodząc przy tym rozgrzane samochody. Niemal osiem godzin ciężkiej pracy i koncentracji przyniosło swoje efekty. Pod koniec dnia obok samego zmęczenia widzieliśmy uśmiech zadowolenia każdego z uczestników.

W trakcie szkolenia na torze, jego uczestnicy mogli dodatkowo oglądać trening jednego z kierowców SPRT – Kajetana Kajetanowicza – który pod okiem instruktorów SJS doskonalił swoje umiejętności. Miał on dodatkowo możliwość przetestowania najnowszego „dziecka” SJS – rajdowej Subaru Imprezy STi.

Już dzisiaj zapraszamy do obejrzenia galerii, która niedługo pojawi się na naszej stronie.

{phocagallery view=category|categoryid=66}