Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Motocykliści na start

2006-07-10

3 czerwca w naszym krakowskim ośrodku, odbyło sie pierwsze szkolenie dla motocyklistów. Kursem tym zainaugurowaliśmy  cykl spotkań realizowanych wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Motorowym dla Suzuki Motor Poland. W pierwszym szkoleniu wzięło udział ośmiu posiadaczy motocykli marki Suzuki, aby w bezpiecznych warunkach doskonalić swoje umiejętności prowadzenia swoich maszyn.

{phocagallery view=category|categoryid=67}