Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Imprezy skąpane w słońcu

2006-05-08

Rosnąca od lat sprzedaż samochodów Subaru w Polsce sprawia, iż do SJS trafiają kolejni właściciele najmocniejszych modeli tej szanowanej japońskiej marki. Szkolenia tego typu, będąc flagowym produktem SJS stały się rozpoznawalne i bardzo cenione na rynku również flotowym. Nie ma bowiem znaczenia czy na co dzień jeździmy 300-konnym sportowym bolidem, czy też w drodze do pracy siadamy za sterami 100-konnego rodzinnego kombi. Podstawy bezpiecznej jazdy są zawsze identyczne, a różni je jedynie specyfika kierowcy. Wychodząc z takiego założenia wraz z Subaru Import Polska realizujemy projekt poprawy sytuacji na polskich drogach. Projekt reprezentujący również troskę o klienta. To program nastawiony zdecydowanie na bezpieczeństwo. W ostatni weekend w ramach tego projektu, na torze Kielce spotkała się kolejna grupa kierowców Subaru Imprez - w większości najnowszych modeli 2006. Mieli oni okazję w bezpiecznych warunkach przećwiczyć manewry jakie w prawdziwym ruchu ulicznym pozwolą zminimalizować lub uniknąć ryzyka wypadku.

{phocagallery view=category|categoryid=68}