Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Miesiące szkoleń

2006-02-06

Bardzo udany dla SJS okazał się styczeń, kiedy to zrealizowaliśmy aż 17 szkoleń oraz 3 duże motoryzacyjne imprezy integracyjne na torze 'Kielce'. Nieustające opady śniegu, jak i prawdziwie syberyjskie mrozy sprawiły, że trzy kolejne z zaplanowanych grup - po konsultacji z klientem - zdecydowaliśmy się przesunąć na inny termin. W zeszłym miesiącu SJS odwiedziło ponad 300 osób! A patrząc w przyszłość widzimy, że luty będzie jeszcze bardziej imponujący. Na dzień dzisiejszy kalendarz SJS obejmuje aż 22 spotkania, z których 5 to imprezy integracyjne. Dziękujemy za zaufanie!

{phocagallery view=category|categoryid=69}