Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Dziesięciu Wspaniałych w Imprezach

2006-01-23

Dyżurnym tematem wszystkich serwisów informacyjnych stała się w ostatnich dniach pogoda. Siarczysty mróz, malowniczo zasypujący Polskę śnieg i oczywiście "drogowcy", którzy jak co roku niezbyt sprawnie radzą sobie w walce z naturą. Już sam dojazd na to ostatnie szkolenie Subaru mógł więc stanowić wyzwanie. Pokryte świeżym śniegiem, a niejednokrotnie oblodzone odcinki dróg powodowały trudności w poruszaniu się po nich. Takie warunki sprawiają, że większość kierowców nie planując dalszych wyjazdów, swoją codzienną przygodę motoryzacyjną kończy po przejechaniu kilku kilometrów w mieście. Ale nie my! Dla nas jak i dla kolejnych "Dziesięciu wspaniałych" - właścicieli samochodów Subaru Impreza - miniony weekend okazał się być dobrą okazją do podnoszenia swoich umiejętności. Każdy nowy nabywca najmocniejszych Imprez, na zlecenie Subaru Import Polska ma możliwość uczestniczenia w realizowane przez SJS trzydniowych kursach.

Stanowią one niespotykaną wręcz dbałość o każdego klienta kupującego bardzo mocne, owiane mgiełką legendy Subaru. Kielce, 20 stycznia. To data, która dla kolejnych, nowych posiadaczy tych aut stała się punktem znaczącym - prawdziwym rozpoczęciem przygody zwanej "Subaru". Tuż po kolacji szkolenie teoretyczne obejmujące podstawy techniki bezpiecznej jazdy. Podstawy jakie zawsze warto przypomnieć, a po nich dwugodzinny kurs z ratownictwa przedmedycznego. Marginalizowany przez wielu temat, o jakim z naszego punktu widzenia zawsze warto rozmawiać. To właśnie umiejętność udzielenia pierwszej pomocy, w naszych polskich realiach staje się ważnym elementem każdego takiego kursu. Ta zdobyta u nas wiedza może kiedyś uratować komuś życie!

Drugiego dnia, już wcześnie rano rozpoczynała się dalsza część szkolenia stanowiąca główny punkt programu - ćwiczenia praktyczne. Przy szkoleniach doskonalących technikę jazdy ważnym jest przede wszystkim bezpieczeństwo, a to gwarantuje nam Tor "Kielce". To tutaj już o 9.00 na w całości pokrytym śniegiem torze nasi śmiałkowie rozpoczęli praktykę. Dziesięć Subaru Imprez, z których każdy o mocy grubo ponad dwustu koni mechanicznych. Już pierwsze ćwiczenia ukazały jak trudną sztuką może być prowadzenie samochodu i na co zwracać uwagę. Kolejne próby i duża liczba przejazdów sprawiły, że z każdą godziną nasi goście zaczynali co raz bardziej czuć swoje maszyny, a zimowe warunki jakie panowały na torze sprawiały już tylko radość. Widać to było zwłaszcza na zakończenie dnia, gdy każdy miał okazję sprawdzić się w jeździe po "lodowym torze". Wówczas to widać było jak duży postęp osiągnęli kierowcy. Jak wiele dały im ćwiczenia, które specjalnie dobrane do specyfiki pojazdów obejmowały elementy zarówno I ale i II stopnia. I choć kończył się dzień, choć na torze robiło się już ciemno, to jednak oni - Dziesięciu Wspaniałych - nie chciało kończyć przygody. Widoczne zmęczenie całodziennym treningiem, ale i radość z jazdy… kto miał okazję samemu spróbować ten wie dlaczego!

{phocagallery view=category|categoryid=70}