Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie dla zwycięzców konkursu House

2005-12-19

Czy szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy może dostarczyć niezapomnianych, miłych wrażeń? Wszystko zależeć będzie od miejsca i ludzi którzy będą go prowadzić, czego najlepszym dowodem była ubiegła sobota. 17 grudnia na Torze "Kielce" miał bowiem miejsce finał akcji "Ostra jazda Subaru i House". W organizowanym wspólnie przez SJS i firmę Artman (właściciela marki House) konkursie, nagrodę stanowił kurs w Szkole Jazdy Subaru. Zwycięska dziesiątaka miała okazję przeżyć razem z SJS, być może swoją największą przygodę życia. Dodatkowy prezent w postaci obfitych opadów śniegu w przeddzień samej imprezy przygotowała naszym gościom natura. Piękna, zimowa aura sprawiła, że realizowane szkolenie stało się niesamowitym, pełnym emocji kursem. Pełny program I stopnia, któremu poddani zostali nasi goście stał się wspaniałym treningiem przed nadchodzącą zimą. Slalomy, ćwiczenie manewrów hamowania awaryjnego, zmiany pasa ruchu i wiele innych to również dobry sprawdzian własnych umiejętności. I znów, obok wspaniałej nauki uczestnicy podkreślali przyjemną, pełną uśmiechu atmosferę spotkania.

Na zakończenie, przygotowaliśmy uczestnikom specjalną niespodziankę – przejażdżkę na fotelu pasażera supersportową Subaru Imprezą STi. Do dyspozycji naszych gości oddaliśmy jedno z takich auta.

{phocagallery view=category|categoryid=71}