Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Leony na torze

2005-10-18

W dniach 15-16 października na torze Automobilklubu Radom odbyło się ogólnopolskie spotkanie miłośników Seata Leona. Wspaniałą atmosferę zorganizowanej przez SJS części motoryzacyjnej podkreślała duża liczba uczestników. Na torze obecnych było niemal 30 samochodów.

Pierwszą część spotkania stanowiło szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy. Każdy z uczestników miał okazję sprawdzić się na specjalnie przygotowanymi przez nas ćwiczeniach. Tak ważne dla nas bezpieczeństwo okazało się być ciekawym wstępem do dalszej zabawy. W drugiej części niepodzielnie panowała już rywalizacja i walka z czasem. Trzy próby sportowe, z czego jedna w formie super OS'a. Wyrównana stawka gwarantowała duże emocje.

Patronat medialny nad imprezą objęły Telewizja TVN Turbo oraz Magazyn GT

{phocagallery view=category|categoryid=72}