Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Impreza na wiosnę

2005-04-25

Tor Wyścigowy "Kielce" gościł po raz kolejny posiadaczy najmocniejszych modeli spod znaku sześciu gwiazd. Program szkolenia I stopnia przeszli kolejni posiadacze samochodów Subaru Impreza. Ponadto wartym podkreślenia jest fakt uczestniczenia w nim osób, które osiągnęły najlepszy wynik w przeprowadzonym przez Subaru Import Polska teście dla sprzedawców sieci Subaru. Jak zawsze cennymi uwagami na temat techniki jazdy dzielił się z uczestnikami Maciek Wisławski - honorowy instruktor SJS.

Wspaniałą atmosferę dodatkowo podkreślała słoneczna pogoda.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

{phocagallery view=category|categoryid=73}