Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie dla Subaru Import Polska

2005-01-24

Subaru Import Polska znana jest z promowania idei bezpieczeństwa ruchu drogowego. Kolejnym tego dowodem stało się zorganizowane przez SJS na torze Kielce spotkanie dla pracowników sieci Subaru w Polsce.

Ponadprzeciętne możliwości samochodów Subaru sprawiają, że jazdy testowe z potencjalnymi klientami wymagają od kierowcy wysokich umiejętności. Z tego też powodu program szkolenia obejmował ćwiczenia z zakresu doskonalenia techniki i taktyki jazdy, a poszczególne ćwiczenia zostały dobrane tak, aby w jak największym stopniu wykorzystywać auty samochodów Subaru. Naszym sprzymierzeńcem okazała się zimowa aura, która dodatkowo podkreślała nawet najdrobniejsze błędy kierowców.

Wspaniała atmosfera, emocje i nauka. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

{phocagallery view=category|categoryid=74}