Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Samochodowe (szkolenie 1/1)

2018-12-14, Kielce

Samochodowe (szkolenie 1/1)

Uwaga!

Aktualnie brak wolnych miejsc na to szkolenie. Możesz jednak zapisać się na listę rezerwową; w momencie zwolenienia miejsca na liście właściwej zostaniesz na nią przeniesiony automatycznie.

Zakończyliśmy już przyjmować zapisy na to szkolenie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z innych szkoleń w naszej ofercie.

Rezerwacji miejsc można dokonać elektronicznie poprzez panel rejestracyjny. Dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod adresem mailowym: biuro@sjs.pl

Jednodniowy kurs doskonalenia techniki jazdy obejmuje krótką część teoretyczną i ćwiczenia praktyczne na torze. W czasie zajęć na poszczególnych modułach jazdy jest bardzo dużo a uczestnicy sami proszą o chwilę przerwy na odpoczynek. Aby wziąć udział w szkoleniu należy posiadać prawo jazdy kategorii B. Szkolenie II stopnia przeznaczone jest dla osób, które ukończyły już pierwszy, podstawowy kurs w SJS lub innej szkole zrzeszonej w Polskim Stowarzyszeniu Motorowym (udokumentowane certyfikatem).

 

Zajęcia I lub II stopnia odbywają się w systemie 1/1 czyli instruktor przypisany jest do jednego uczestnika przez cały okres trwania szkolenia. Kurs co do zasady odbywa się na samochodzie uczestnika. Takie rozwiązanie - praktykowane przez zdecydowaną większość szkół europejskich - zapewnia znacznie lepsze efekty. Dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu jak i polityce wysokiej jakości naszych ośrodków, przy realizowaniu kursów instruktorzy SJS najwyższą wagę kładą na bezpieczeństwo zarówno uczestników jak i ich pojazdów. Na życzenie Klienta możemy zapewnić samochód SJS na czas trwania kursu.  Szkolenie to również ciekawa forma prezentu.

 

Czas trwania szkolenia:

09:00 - 15.00 - I stopień

08:00 - 14:30 - II stopień

08:00 - 14:00 - III stopień


Na Tor należy przyjechać conajmniej 5 minut przed wyznaczonym czasem szkolenia.

Koszt szkolenia: 1 300 zł. ( w cenę wliczony jest lunch)