Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek 9:00-16:00
ZALOGUJ SIĘ

Partnerzy

Subaru Import Polska

logo_subaru

Oficjalny przedstawiciel marki Subaru na polskim rynku. Firma ta konsekwentnie realizując politykę dbałości o bezpieczeństwo swoich klientów jak i wszystkich kierowców w 2000 r. znacząco przyczynia się do powstania marki SJS.

Legendarne samochody Subaru swą popularność zawdzięczają głównie sukcesom na rajdowych trasach. To w sporcie właśnie rodziła się dzisiejsza filozofia Subaru określana sloganem „Aktywna jazda. Aktywne bezpieczeństwo”. Stąd też wynika naturalne zaangażowanie marki w projekt Szkoły Jazdy Subaru.

Dzisiaj Subaru ciesząc się uzasadnioną opinią samochodu niezwykle dynamicznego łączy w sposób niezwykle udany i efektowny tak wydawałoby się sprzeczne cechy jak bezpieczeństwo oraz moc. Wszystko to dzięki słynnemu już układowi napędu Symmetrical AWD oraz niezawodnym silnikom typu Boxer.

www.subaru.pl

Polskie Stowarzyszenie Motorowe

psmlogo

Stowarzyszenie założone przez pana Sobiesława Zasadę – wielkiego polskiego kierowcę rajdowego – zrzesza najlepsze szkoły doskonalenia techniki jazdy, w tym również i SJS jako jedną z wiodących organizacji tego typu w kraju. Do jego celów statutowych, obok pracy na rzecz podnoszenia poziomu bezpieczeństwa na drogach należy również dbałość o zachowanie odpowiedniego, najwyższego poziomu oferowanych szkoleń. SJS od samego początku brało udział w tworzeniu Polskiego Stowarzyszenia Motorowego, ujednolicaniu programu szkoleniowego i w kształceniu kadry instruktorskiej. Jako jedna z najstarszych i wiodących szkół, SJS bierze udział w wyznaczaniu trendów w zakresie doskonalenia techniki i bezpieczeństwa jazdy.

www.psm.info.pl

GRUPA SJS S.A REALIZUJE PROJEKTY:

SJS szkolenia
Driving Experience
Driving Academy
Prezenty
Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.