Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Partnerzy

 

Subaru Import Polska

Oficjalny przedstawiciel marki Subaru na polskim rynku. Firma ta konsekwentnie realizując politykę dbałości o bezpieczeństwo swoich klientów jak i wszystkich kierowców w 2000 r. znacząco przyczynia się do powstania marki SJS.

Legendarne samochody Subaru swą popularność zawdzięczają głównie sukcesom na rajdowych trasach. To w sporcie właśnie rodziła się dzisiejsza filozofia Subaru określana sloganem „Aktywna jazda. Aktywne bezpieczeństwo”. Stąd też wynika naturalne zaangażowanie marki w projekt Szkoły Jazdy Subaru.

Dzisiaj Subaru ciesząc się uzasadnioną opinią samochodu niezwykle dynamicznego łączy w sposób niezwykle udany i efektowny tak wydawałoby się sprzeczne cechy jak bezpieczeństwo oraz moc. Wszystko to dzięki słynnemu już układowi napędu Symmetrical AWD oraz niezawodnym silnikom typu Boxer.

www.subaru.pl

 

Polskie Stowarzyszenie Motorowe

Stowarzyszenie założone przez pana Sobiesława Zasadę – wielkiego polskiego kierowcę rajdowego – zrzesza najlepsze szkoły doskonalenia techniki jazdy, w tym również i SJS jako jedną z wiodących organizacji tego typu w kraju.  Do jego celów statutowych, obok pracy na rzecz podnoszenia poziomu bezpieczeństwa na drogach należy również dbałość o zachowanie odpowiedniego, najwyższego poziomu oferowanych szkoleń. SJS od samego początku brało udział w tworzeniu Polskiego Stowarzyszenia Motorowego, ujednolicaniu programu szkoleniowego i w kształceniu kadry instruktorskiej. Jako jedna z najstarszych i wiodących szkół, SJS bierze udział w wyznaczaniu trendów w zakresie doskonalenia techniki i bezpieczeństwa jazdy.

www.psm.info.pl

 

Training Partners

Obok daty założenia (2000 rok), firmy Training Partners oraz Szkołę Jazdy Subaru łączy główny przedmiot działalności – treningi i szkolenia ściśle dostosowane do potrzeb i oczekiwań Klientów. Misją Training Partners jest wspieranie Klientów w rozwoju kompetencji menedżerów, handlowców oraz specjalistów.

W  2011 roku powstała Grupa Training Partners złożona z wyspecjalizowanych marek:  Badania dla Biznesu oraz TP Consulting, które skupiają się odpowiednio na badaniach oraz doradztwie dla biznesu. Celem trzeciej marki TP Simulation, jest tworzenie dedykowanych biznesowych gier symulacyjnych.

Dzięki wyspecjalizowaniu działalności Grupa Training Partners realizuje dla swych Klientów złożone projekty, obejmujące badania, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań oraz rozwój pracowników poprzez odpowiednie szkolenia. Jej celem jest oferowanie kompleksowych rozwiązań, które pomogą pozytywnie zmieniać Państwa firmę.

http://trenerzy.pl/

 

GoodYear

Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie, z centralą w Akron, w stanie Ohio, USA. Firma wytwarza opony, wyroby gumowe oraz środki chemiczne w 50 zakładach w 22 krajach. Swoją działalność prowadzi w większości krajów świata. Dwa ośrodki innowacji – w Akron w stanie Ohio i Colmar-Berg w Luksemburgu rozwijają najnowocześniejsze produkty i usługi, które wyznaczają branżowe standardy w dziedzinie technologii i parametrów. Goodyear zatrudnia ok. 69 000 pracowników. W Polsce firma oferuje opony takich marek, jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica. Jest także głównym akcjonariuszem Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

http://www.goodyear.eu/pl_pl/