Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Informacje ogólne

 

Kierowana do firm oferta szkoleń z zakresu techniki bezpiecznej jazdy stanowi sztandarowy produkt Szkoły Jazdy Subaru. O najwyższej jakości kursów stanowić mogą przyznane nam przez niezależne organizacje oraz prasę branżową, liczne nagrody i wyróżnienia w tym ta najważniejsza – Usługa Flotowa Roku 2013!

Oferta szkoleń dla flot samochodowych opiera się na specjalnie przygotowanych, autorskich programach ćwiczeń praktycznych. W ich przygotowywaniu brały udział osoby cieszące się niewątpliwym autorytetem w środowisku jak choćby Krzysztof Hołowczyc – Mistrz Europy w rajdach samochodowych, znany promotor bezpieczeństwa na drogach.

Nasz program szkoleń pozostaje na tyle elastyczny, abyśmy mogli wspólnie dostosować go do indywidualnych potrzeb Państwa firmy w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów, a co za tym idzie obniżenia kosztów utrzymania floty.

W szkoleniach główny nacisk kładziemy na jakość zajęć oraz psychologiczną stronę prowadzenia samochodu, z uwzględnieniem specyfiki pracy w danej firmie. To ciężka praca, która prowadzi do zwiększenia świadomości uczestników kursu, jakie niebezpieczeństwa czyhać mogą w ruchu ulicznym oraz jak sobie z nimi radzić.

Przyjętą przez wiodące, europejskie szkoły doskonalenia techniki jazdy zasada prowadzenia szkoleń na samochodach uczestników (Klientów) pozwala na lepsze poznanie zachowania samochodu i wykorzystanie całego szkolenia na doskonalenie swoich umiejętności. Swoim doświadczeniem jak i odpowiednio przygotowanym ośrodkiem gwarantujemy pełne bezpieczeństwo pojazdów i uczestników.

Dlaczego warto przeszkolić swoich pracowników w Szkole Jazdy Subaru:

  • spadek szkodowości we flocie,
  • niższe koszty ubezpieczeń,
  • redukcja kosztów związanych z nieobecnością pracowników,
  • redukcja kosztów związanych z czasowym brakiem samochodu,
  • szkolenie to również element psychologiczny (docenienie pracownika)

 

{phocagallery view=category|categoryid=89}