Każdy klient Subaru Import Polska, który odbył u nas bezpłatne szkolenie z systemu EyeSight otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia z bezpiecznej jazdy (I stopień) i tym samym może realizować szkolenie II stopnia w grupie lub systemie 1/1 (czyli jeden uczestnik – jeden instruktor).

Grupowe szkolenie II stopnia to kontynuacja szkolenia I stopnia, polegająca na pogłębionym treningu bezpiecznej jazdy i doskonaleniu jej techniki. Dedykowane jest tym kierowcom, którzy chcą zwiększyć swoje umiejętności w zakresie prowadzenia samochodu, poczuć się pewniej za kierownicą, a także zyskać gwarancję, że poruszają się po drodze w całkowicie bezpieczny sposób. Umiejętność pełnej kontroli nad samochodem to sztuka, której opanowanie może przynieść wiele przyjemności!

Celem takich zajęć jest wypracowanie pod okiem certyfikowanych instruktorów odpowiednich zachowań, które pomagają w niebezpiecznych i awaryjnych sytuacjach, jakie każdego dnia zdarzają się na drogach.

Na kursie zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa, miłą, bezstresową atmosferę, a przede wszystkim – wsparcie i porady doświadczonych instruktorów jednej z najlepszych w Polsce szkół bezpiecznej jazdy.

W szkoleniu udział wziąć może każdy kierowca, bez względu na wiek i doświadczenie. Warunkiem udziału w szkoleniu II stopnia jest okazanie certyfikatu ukończenia I stopnia.

W programie m.in.:

• balans masy,
  • hamowanie wraz z ominięciem przy dużych prędkościach,
  • podstawowe techniki wprowadzania samochodu w poślizg, opanowanie,
  • tor jazdy,
  • techniki obserwacji.

Co zyskasz dzięki takiemu szkoleniu?

• nauczysz się sprawniej i efektywniej prowadzić samochód,
  • zwiększysz swoją świadomość w sytuacjach krytycznych,
  • nauczysz się, jak uniknąć wypadku lub zminimalizować ryzyko jego wystąpienia na drodze w trakcie codziennej jazdy samochodem,
  • nauczysz się, jak lepiej zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich,
  • podniesiesz swoje obecnie posiadane umiejętności.
Sprawdź naszą ofertę