Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Ośrodki szkoleniowe

Tor Kielce - ODTJ Kielce-  ośrodek wiodący

Głównym ośrodkiem szkoleniowym SJS jest Tor Kielce w Miedzianej Górze. Tor Kielce jest certyfikowanym ośrodkiem doskonalenia techniki jazdy. Ze względu na swoją konfiguracje jak i infrastrukturę gwarantuje przeprowadzenie szkolenia na najwyższym poziomie, a co najważniejsze w bardzo bezpiecznych warunkach. Dodatkowym atutem Toru Kielce jest realizm wytyczonych tras pozwalający na przeprowadzenie poszczególnych manewrów z idealnym odwzorowaniem naturalnych warunków spotykanych na drodze. Dzięki temu oddziaływanie zewnętrznych czynników na psychikę uczestników dodatkowo utrwala wiedzę. Wąska kręta droga, trawiaste, równe pobocza, szerokie i długie proste – wszystko to dodatkowo wpływa na wysoki poziom realizowanych na Torze Kielce szkoleń i imprez dla firm. Sam tor posiada nawierzchnię betonowo – asfaltową, która nie powoduje zwiększonego zużycia podzespołów samochodów podczas szkolenia. Na terenie ośrodka przygotowane zostały specjalne płyty poślizgowe (prostokątna i na zakręcie), na których wykonywane są ćwiczenia przy ograniczonej przyczepności kół. Dodatkowe nawadnianie pozwala nam osiągać warunki niemal identyczne z tymi panującymi na drogach w zimie.

Część Toru Kielce popularnie nazywana „małą pętlą” jak i tor owalny daje nam wspaniałe możliwości logistyczne umożliwiające płynne i w pełni bezpieczne realizacje szkolenia dla firm, szkolenia z techniki jazdy, jazdy samochodami sportowymi czy motoryzacyjnych imprez integracyjnych.

Dane techniczne:

Długość dużej pętli:

4.160 m

Szerokość toru:

10-14 m

Długość małej pętli:

820 m

Płyta poślizgowa:

8 x 60 m (nawadniana mechanicznie)

Ilość zakrętów:

16 (w tym 6 lewych, 10 prawych)

Najdłuższa prosta:

450 m

Różnica wzniesień:

ok. 59,2 m

Współrzędne GPS:

  • 20o32' 29.29" E
  • 50o57' 45.64" N

Pliki do pobrania

Tor Kielce dojazd

Galeria zdjęć toru Kielce

{phocagallery view=category|categoryid=80}

 

Tor Łódź - ODTJ Łódź

Tor Łódź to najnowszy obiekt szkoleniowy, na którym Szkoła Jazdy Subaru oferuje swoje szkolenia z techniki jazdy samochodem, szkolenia dla firm i flot samochodowych oraz samochodowe imprezy integracyjne. Tor Łódź, jest obiektem całkowicie nowym i pomimo, iż jego oficjalne otwarcie zapowiadane jest na drugą połowę roku to jednak już dziś zachęcamy do ustalenia terminu i szczegółów szkolenia dla Twojej firmy! Tor Łódź dzięki swojej doskonałej lokalizacji w centralnej Polsce i bliskość autostrad A1 i A2 jest doskonałym wyborem na kurs techniki jazdy samochodem. Na jego terenie powstają aktualnie płyty poślizgowe wraz z nawodnieniem, płyta poślizgowa na zakręcie oraz tor szkoleniowy o długości 1,5 km. Cały czas pracujemy nad nowymi ofertami do realizacji na Torze Łódź dlatego skontaktuj się już dzisiaj by poznać więcej szczegółów.

{phocagallery view=category|categoryid=139}

ODTJ Międzychód- Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

Otwarty w 2012 roku nowoczesny ośrodek techniki jazdy w Międzychodzie zlokalizowany jest w okolicach Poznania. Na terenie ODTJ Międzychód znajduje się plac manewrowy, prostokątna płyta poślizgowa z szarpakiem, tor szkoleniowy, płyta poślizgowa w kształcie pierścienia oraz budynek administracyjny z dwoma salami wykładowymi i poczekalnią dla klientów. Szkoła Jazdy Subaru realizuje w Ośrodku szkolenia dla klientów Subaru Forester XT i Subaru Diesel, a także szkolenia dla firm, flot samochodowych i kursy doskonalące technikę jazdy.

Galeria zdjęć ODTJ Międzychód

{phocagallery view=category|categoryid=138}


ODTJ Toruń- Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

ODTJ Toruń to jeden z ośrodków techniki jazdy zrzeszony w Polskim Stowarzyszeniu Motorowym, Szkoła Jazdy Subaru wykorzystuje ODTJ Toruń do realizacji swoich szkoleń z techniki jazdy, szkoleń dla firm i flot samochodowych, a także kursów doszkalających. Zlokalizowany na terenie byłego lotniska ODTJ Toruń jest to jeden z większych ośrodków treningowy w Polsce. Znajdują się tam wszystkie niezbędne elementy gwarantujące przeprowadzenie wszechstronnego szkolenia samochodowego na najwyższym poziomie. Na ODTJ Toruń, w zależności od stopnia szkolenia SJS, do dyspozycji naszych kursantów oddajemy płyty poślizgowe, łuk poślizgowy, kompleks zakrętów szkoleniowych oraz plac slalomowy. W ośrodku szkoleniowym w Toruniu dysponujemy również torem terenowym, gdzie możemy przeprowadzać szkolenia poszerzone o ćwiczenia przejazdu w trudnym terenie, dla kierowców tak popularnych ostatnio samochodów z segmentu SUV oraz tor asfaltowy, aby jazda np. Ferrari, Lamborghini, Porsche czy Subaru stała się jeszcze bardziej emocjonującą.

Galeria zdjęć ośrodka w Toruniu

{phocagallery view=category|categoryid=82}

 

Tor Ułęż - ODTJ Ułęż

Ośrodek techniki jazdy i Tor Ułęż zlokalizowany jest nieopodal trasy S17. Znany także jako Moto Park Ułęż lub Tor Ułęż.To jeden z największych ośrodków tego typu w Polsce. ODTJ Ułęż do dyspozycji naszych klientów oddaje sale i place szkoleniowe, trzy płyty poślizgowe w tym jeden krąg poślizgowy oraz wytyczony na płycie lotniska quasi tor wyścigowy pod jazdy samochodami sportowymi i prezenty w formie jazdy Ferrari, Lamborghini, Porsche, Subaru czy KTM z naszej stajni. Tor Ułęż to ciekawa lokalizacja zarówno do realizacji małych jak i dużych grup szkoleniowych oraz imprez integracyjnych dla firm. Na torze Ułęż Szkoła Jazdy Subaru realizuje swoje szkolenia od 2010 r. To na Torze Ułęż wspólnie z TVN Turbo mieliśmy okazję współrealizować jedną z edycji popularnego programu „Wydaje Ci się, że umiesz jeździć”

{phocagallery view=category|categoryid=140}

Pozostałe ośrodki szkoleniowe wykorzystywane przez SJS

Poszukujesz innego obiektu? Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy pasującą lokalizację na Twoje szkolenie bezpiecznej jazdy lub szkolenie flotowe.

Nasza odpowiedzialność oraz dbałość o kwestie bezpieczeństwa, a przede wszystkim chęć wyjścia naprzeciw oczekiwaniom Klientów sprawiły, że opracowaliśmy mapę ośrodków, z których korzystamy. Specjalnie dobrana lokalizacja zapewnia nam z jednej strony pokrycie niemal całego kraju, a z drugiej zaś gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Zdjęcia z pozostałych ośrodków szkoleniowych

{phocagallery view=category|categoryid=83}