Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Sprawdź, czy jesteś tak dobry, jak sądzisz, że jesteś.

2006-02-15

"Ja świetnie prowadzę" - tak powie prawie każdy kierowca. Trudno to sprawdzić, na drogach za to wypadek za wypadkiem. Z powodu bezmyślności kierujących, zmęczenia, złego stanu auta, albo - właśnie - braku umiejętności...

Szkoła Jazdy Subaru organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje kierowców.

Nie są to kursy - kontynuacje kursów na Prawo Jazdy. Nie chodzi o parkowanie z dokładnością do centymetra.

Wyprowadzenie auta z poślizgu czy hamowanie na śliskiej nawierzchni - to elementy, o których większość kierowców słyszy, ale w relacjach z rajdów samochodowych. Każdy może sprawdzić, czy umie robić to tak, jak rajdowcy. W SJS właśnie tego uczą. Pomagają - instruktorzy. Oni mają doświadczenie rajdowe, a do prowadzenia szkoły przygotowywani są przez jedną z najlepszych tego typu szkół w Europie, austriacką Test und Trening. Ponadto w szkoleniach biorą udział znani kierowcy wyścigowi, m.in. Marcin Turski, Bartłomiej Baniowski, maciej Wisławski i Krzysztof Hołowczyc, który jest współautorem programu szkoły.

Jeździ się własnymi samochodami. Niekoniecznie musi to być Subaru! Może to być nawet maluch. Zajęcia - na torze wyścigowym w Kielcach. Warto spróbować!