Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Dla tych co mają prawo jazdy

2006-02-15

Doskonalenie techniki jazdy - to nie jest zwykła kontynuacja kursu na prawo jazdy. Nie chodzi tu o parkowanie z dokładnością do części milimetra i równoległe ustawianie pojazdu przy krawężniku.

Wyprowadzanie auta z poślizgu, pulsacyjne hamowanie czy chociażby prawidłowa pozycja za kierownicą to elementy, o których wielu kierowców czytało w relacjach z imprez sportowych. Czas to zmienić, wobec tego zapraszamy do szkoły doskonalenia techniki jazdy w Krakowie. Nie jest to typowa instytucja zajmująca się szkoleniem kierowców. Nie ma tu samochodów z literką L na dachu. Każdy uczy się na własnym sprzęcie. Nie ma egzaminów. Tym zajmuje się życie. To ono weryfikuje później kursantów. Nie ma też podręczników. Do wszystkiego trzeba dojść z pomocą instruktorów.