Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Instruktorzy

Kadra instruktorów to zdecydowanie jeden z największych atutów Szkoły Jazdy Subaru. Do tej odpowiedzialnej roli zostali przygotowani przez jedną z najlepszych tego typu szkół dla instruktorów w Europie – Test&Training Gmbh w austriackim Teesdorfie. Stały system szkoleń wewnętrznych oraz zagranicznych kursów sprawia, że dysponują oni ogromną wiedza zarówno praktyczną jak i teoretyczną z zakresu techniki jazdy samochodem jak i  bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wśród trenerów SJS znajdziemy Mistrzów Polski wielu dyscyplin motoryzacyjnych. W parze z ich doskonałymi umiejętnościami jazdy idzie również doświadczenie odpowiedniego podejścia do uczestników szkoleń, sposób przekazywania ogromnej wiedzy oraz poczucie humoru budujące niesamowitą atmosferę podczas zajęć. Wszystko to sprawia, że nauka wcale nie musi być nudna!

 

Dariusz Kępa

Szef Instruktorów Szkoły Jazdy Subaru. W zespole instruktorów SJS od 2011 roku. Jego główną zaletą pozostaje wszechstronność oraz profilowane wykształcenie pedagogiczne. Szkoleniem kierowców zajmuje się od 2005 roku. Posiada uprawnienia Instruktora Nauki Jazdy kat.: B, B+E, C, C+E, D, D+E. W codziennej pracy realizował zarówno teoretyczne jak i praktyczne zajęcia zbierając przy tym bardzo pochlebne opinie uczestników. Posiada ogromną łatwość nawiązywania kontaktów, co pomaga mu przekazywać wiedzę prostym, łatwym do zrozumienia dla wszystkich językiem. Zawsze z dodatkowym humorystycznym zabarwieniem. Jest wieloletnim członkiem Automobilklubu Kieleckiego, gdzie czynnie bierze udział przy organizacji zawodów sportowych w tym rangi Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Posiada świadectwo instruktora techniki jazdy nr T0021

 

 

 

Wojtek Chuchała

Rajdowy Samochodowy Mistrz Polski! To obecnie jeden z najbardziej obiecujących kierowców rajdowych młodego pokolenia. Kierowca Subaru Poland Rally Team w sezonie 2016 z sukcesami walczący w mistrzostwach Europu! Bardzo gruntownie i sumiennie budował swój warsztat kierowcy dużo trenując także pod okiem instruktorów Szkoły Jazdy Subaru. W ten sposób poznawał również tajniki naszej pracy, aby w 2013 r. dołączyć na stałe do grona instruktorów SJS. Zawsze uśmiechnięty, Wojtek doskonale odnalazł się w nowej roli, w dowcipny sposób przekazując swe doświadczenie i wiedzę dotyczącą techniki zarówno bezpiecznej jak i sportowej jazdy. Swoje ogromne umiejętności często wykorzystuje w Szkole Jazdy Subaru w szkoleniach wyższych stopni, szkoleniach Jeden-na-jeden, a także imprezach dla firm!

 

 

Przemek Korczyński

Doskonały instruktor techniki jazdy. Od wielu lat związany ze szkoleniami kierowców. Ze swoimi umiejętnościami praktycznymi oraz doskonałą wiedzą teoretyczną dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym, doskonale wpisał się w zespół instruktorów Szkoły Jazdy Subaru. Dołączył do niego w 2013 r. Legitymuje się zawodowymi uprawnieniami dla samochodów osobowych oraz ciężarowych! Prywatnie także doskonały motocyklista. Wiedza zdobyta podczas treningów wewnętrznych SJS sprawiła, że jest aktualnie instruktorem bardzo wszechstronnym. Doskonale nawiązuje kontakt z kursantami budując przy tym miłą atmosferę, tak ważną w procesie edukacji. Posiada świadectwo instruktora techniki jazdy nr K0019.

 

 

Jacek Hoffman

Od najmłodszych lat fan motoryzacji co zaowocowało ukończeniem studiów o profilu samochodowym. Wpółwynalazca opatentowanego urządzenia do badań samochodów. Specjalista w zakresie teorii ruchu samochodu, połączył wiedzę fachową z doświadczeniami sportowymi. Od 1983 roku czynnie uprawiając sport motorowy uzyskał licencję kierowcy rajdowego i wyścigowego. Posiada również uprawnienia sędziowską klasy państwowej. Na stałe związany z Automobilklubem Kieleckim. Odznaczony wieloma nagrodami, w tym najbardziej prestiżowym odznaczeniem - Odznaką Zasłużony dla Ratownictwa. Ratownictwo stanowi bowiem jego kolejną pasję. W tym zakresie zdobywał doświadczenia w załodze karetki pogotowia, straży pożarnej, centrum zarządzania kryzysowego oraz szefował sekcji wypadkowej kieleckiej „drogówki”, czego efektem było utworzenie w 1999 roku prężnie działającego Zespołu Ratownictwa Sportowego, który obsługuje większość imprez sportów motorowych w Polsce.W tym samym roku zdobył indywidualne i zespołowe Mistrzostwo Polski w ratownictwie drogowym, będąc równoczesnie instruktorem ratownictwa drogowego i pomocy przedmedycznej z certyfikatem UE. Od 1986 roku związany czynnie ze szkoleniami doskonalenia techniki jazdy, zdobywał doświadczenia w Polsce, Niemczech oraz Austrii. Od 1999 roku  prowadził szkolenia niezależnie, a w 2002 roku na stałe dołączył do grupy instruktorów SJS, gdzie zajmuje się również tematyką związaną ze szkoleniami ratownictwa oraz zapewnieniem bezpieczeństwa szkoleń. Posiada świadectwo instruktora techniki jazdy nr T0001.

 

Daniel Jamróz

Swą przygodę z SJS rozpoczął w 2007 roku jeszcze podczas pracy w Policji. Na stałe dołączył jednak do zespołu instruktorów trzy lata później prowadząc zajęcia dla kierowców samochodów jak i motocykli. Posiada wykształcenie pedagogiczne, oraz uprawnienia Instruktora Nauki Jazdy na kategorię A i B. Wieloletnia praca w Sekcji Ruchu Drogowego sprawia, że obok umiejętności praktycznych posiada on ogromną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa chętnie dzieląc się nią z uczestnikami szkoleń. W latach 2004-2007 rok rocznie stawał na podium prestiżowego, ogólnopolskiego Konkursu na Policjanta Roku, w 2005 sięgając po najwyższe laury. Przeszedł wiele kursów i szkoleń motocyklowych, z których część ukończył z wyróżnieniem. Jest bardzo komunikatywny i wesoły zarazem doskonale wpisując się w zespół instruktorów SJS. Prywatnie wielki miłośnik rajdów samochodowych, od których rozpoczynał swą przygodę z motoryzacją.

 

Krzysztof Giba

Do grona instruktorów SJS dołączył w 2011 roku. Od najmłodszych lat  zafascynowany motoryzacja. Już w wieku 13 lat, za pierwsze zarobione pieniądze kupił swój wymarzony motocykl, z myślą o nauce techniki jazdy oraz zdobyciu doświadczenia mechanicznego. Ambitny i pełen chęci osiągania co raz większych umiejętności. Pod okiem bardziej doświadczonych przyjaciół, w tym założyciela SJS Wacława Kosteckiego, poświęcał wiele czasu na naukę.  Dziś jako 20-letni chłopak ukończył kurs Instruktora Nauki Jazdy kat. B i na stałe dołączył do nowych Instruktorów SJS. Posiada dużą wiedzę praktycznego prowadzenia zarówno samochodu jak i motocykla, którą chętnie i w łatwy sposób potrafi się dzielić z uczestnikami szkoleń. Bardzo wesołe usposobienie sprawia, że szybko potrafi znaleźć kontakt z kursantami. Pomimo dużych umiejętności, niemal każdą wolną chwilę poświęca na swój dalszy rozwój. Prywatnie, zajmuje się restaurowaniem zabytkowych motocykli. Od 2007 roku Honorowy Dawca Krwi. Posiada świadectwo instruktora techniki jazdy nr K0053.

 

Jacek Spentany

Doskonały zawodnik, ceniony pilot rajdowy. Swoją karierę z motorsportem rozpoczął w 2001 r.W swej karierze osiągnął m.in. tytuł mistrzowski w Rajdowym Pucharze Peugeota i Wice Mistrza Polski gr. N! Od wielu lat prowadzi także szkolenia i uczy młodych adeptów rajdowej sztuki. Ze Szkołą Jazdy Subaru związał się w 2015 roku. Po kilku miesiącach treningów dołączył do stałego grona instruktorów. Zawsze uśmiechnięty, chętnie dzieli się swoją ogromną wiedzą z zakresu techniki jazdy. Miłośnik bezpieczeństwa. Doskonale sprawdza się podczas prowadzenia szkoleń dla firm i flot samochodowych. Często także wybierany do szkleń Jeden-na-jeden.

 

 

Piotr Zegarmistrz

Instruktor SJS od 2006 roku. Od lat związany z motoryzacją. Zamiłowanie do czterech kółek zawsze łączył z inną pasją – fotografią. W 2000 roku, jako dziennikarz, rozpoczął współpracę z wieloma znanymi tytułami, nie tylko motoryzacyjnymi. Dokumentując rajdy i inne wydarzenia motoryzacyjne zyskiwał sympatię i autorytet środowiska, czego efektem było uczestnictwo w organizacji i logistyce zespołów rajdowych czy wyścigowych. Z jego doświadczeń korzystali m.in. zdobywcy Pucharu Fiata Seicento. Pasja dziennikarska oraz doświadczenie dydaktyczne sprawiły, że od kilku lat pisze on artykuły w prasie motoryzacyjnej i młodzieżowej dotyczące bezpieczeństwa na drodze. Jego cykl porad z techniki jazdy samochodem został bardzo pozytywnie zrecenzowany przez znane autorytety. W tym czasie nie przestawał rozwijać swych umiejętności prowadzenia samochodu, w tym również na  kursach Szkoły Jazdy Subaru. Ćwiczenia przeplatał okazjonalnymi startami w rajdach amatorskich. Pierwsze zawody z licencją – Rajd Krakowski 2008. Chętnie zapraszany do wspólnych startów przez zawodników w latach 2008-2009 zaliczył 14 rund Rajdowego Pucharu Polski. Posiadacz międzynarodowej licencji pilota (R co-driver). W sezonie 2010 z dużymi sukcesami startuje z Szymonem Kornickim (wychowankiem SJS) w pełnym cyklu Mistrzostw Polski i Mistrzostw Słowacji. Rolę instruktora SJS doskonale łączy z codzienną pracą wykładowcy na Akademii Górniczo-Hutniczej.

 

Rafał Zygan

Licencjonowany instruktor techniki jazdy nr T0048. Rafał dołączył do zespołu w 2012 roku. Zanim został trenerem naszej akademii, przeszedł cykl wewnętrznych szkoleń oraz treningów instruktorskich organizowanych przez SJS. Dzięki temu doświadczeniu potrafi doskonale wczuć się w rolę uczestników kursów oraz przekazać swoją wiedzę w optymalny dla kursantów sposób. Rafał w czasie wolnym startuje w SuperOesach na kieleckim torze za kierownicą kultowego Fiata 126. Ogrom wiedzy i doświadczenia Rafał Zygan zdobył pracując jako sędzia sportów motorowych (od 2003 roku) oraz kartingowych (od 2009 roku), a imprezy które znalazły się w jego sędziowskim CV to min. Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Europejski Puchar Easykart oraz szereg zawodów organizowanych pod patronatem Automobilklubu Kieleckiego.

 

 

Irek Dancewicz

Licencjonowany instruktor techniki jazdy nr K0049. Irek dołączył do zespołu na początku 2007 roku. Kolejne godziny ćwiczeń na torze oraz ciężka praca sprawiły, że bardzo szybko osiągnął wysoki poziom zarówno prowadzenia samochodu jak i przekazywania zdobytej wiedzy. Potrafi konkretnie, a zarazem z poczuciem humoru przekazać ją uczestnikom podczas szkoleń. Członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Motorowego. Uczestnik wielu szkoleń na poziomie instruktorskim. Do najciekawszych należą zajęcia na torze lodowym ADAC w Austrii, szkolenie w ośrodku ADAC Linthe pod Berlinem oraz trwające niemal tydzień elitarne szkolenie z wykorzystaniem Porsche 911 na słynnej północnej pętli toru Nürburgring.

 

Maciej Wisławski - Honorowy Instruktor SJS

Dołączył do zespołu w 1999 roku. Obecnie najbardziej doświadczony, aktywny pilot rajdowy w Polsce. Bardzo mocno angażuje się w promowanie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Od samego początku istnienia SJS wspiera jej działania. Biorąc udział w szkoleniach, zawsze chętnie dzieli się swą wiedzą z innymi. Jest postacią bardzo medialną również ze względu na charakterystyczne dla siebie poczucie humoru. Jest osobą znaną i poważaną także na arenie międzynarodowej. Zdobywając wraz z Krzysztofem Hołowczycem na Subaru Impreza tytuł Mistrza Europy w rajdach samochodowych zaskarbił sobie sympatię i szacunek całego środowiska. Wielokrotny Mistrz Polski, człowiek legenda, dusza towarzystwa.

 

Krzysztof Hołowczyc - Honorowy Instruktor i Patron SJS

Bez wątpienia jeden z najlepszych w historii Polski kierowca rajdowy, mający już w swojej karierze trzy tytuły Mistrza Polski, Mistrza Europy oraz udane starty w eliminacjach Mistrzostw Świata. To bez wątpienia jedna z najbardziej medialnych osobowości świata sportu. Od wielu lat bardzo mocno angażuje się w różnego rodzaju akcje promujące bezpieczeństwo ruchu drogowego. Założona przez popularnego „Hołka” fundacja jest inicjatorem wielu programów prowadzących do zmian na polskich drogach. Gdy powstawała idea Szkoły Jazdy Subaru wniósł on ogromny swój wkład w przygotowanie samego programu szkoleniowego SJS. Programu, który stał się później wzorem do naśladowania dla innych szkół doskonalenia techniki jazdy. Dzisiaj Krzysztof Hołowczyc, pozostając Honorowym Instruktorem SJS, bierze udział w organizowanych przez nas większych imprezach motoryzacyjnych bawiąc i ucząc zarazem. Ukazuje w nich swój niesamowity charakter zarówno jako kierowca rajdowy ale i jako człowiek.