Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie dla właścicieli Subaru


Szkolenia dla właścicieli i użytkowników wybranych modeli Subaru.

Od tego wszystko się zaczęło. Programy przygotowane zostały przy współudziale Krzysztofa Hołowczyca na potrzeby powstającej w 2000 roku Szkoły Jazdy Subaru -najstarszej w Polsce markowej akademii jazdy.

Szkolenie to stanowi integralną część zakupu nowego samochodu dla wybranych modeli Subaru zakupionej w oficjalnej polskiej sieci dealerów tej marki i można je odbyć bezpłatnie do roku od daty zakupu samochodu. Do programu zakwalifikowane są modele: WRX STI, BRZ, Forester XT, modele wyposażone w system EyeSight oraz te napędzane silnikiem Boxer Diesel (ze skrzynią manualną).

Szkolenia odbywają się w w ośrodku wiodącym Szkoły Jazdy Subaru - ODTJ -Tor Kielce w Miedzianej Górze, sporadycznie na Torze Łódź w Strykowie oraz w ODTJ Międzychód (50 km na południe od Poznania).

Szkolenia są realizowane przez cały rok, jeden/dwa razy w miesiącu, głównie od wtorku do piątku.

Na prawym fotelu zasiadają najbardziej doświadczeni instruktorzy Szkoły Jazdy Subaru. Wśród nich można spotkać m.in. aktualnego rajdowego samochodowego Mistrza Europy ERC2 Wojtka Chuchałę.

Czas trwania szkolenia: 7 godzin (9:00-16:00)

 

Charakterystyka szkoleń:

Program bazuje na klasycznym szkoleniu I stopnia w grupie do 10 osób. Chcąc w pełni wykorzystać ponad przeciętne możliwości silnika Subaru Boxer Diesel podczas jednego z modułów szkoleniowych dajemy Państwu możliwość treningu wykorzystania potencjału silnika bez ryzyka uszkodzenia sprzęgła oraz prawidłowe przeniesienie napędu.

Program szkolenia Boxer Diesel


Szkolenie realizowane są w małych kilkuosobowych grupach oparte w dużej mierze na ćwiczeniach doskonalących technikę jazdy. Na jednej z prób dajemy Państwu sprawdzenie właściwości trakcyjnych Foresterów XT, napędu Symmetrical AWD oraz systemów elektronicznych podczas pokonywania takich modułów jak: strome podjazdy i zjazdy, krzyżowanie osi, trawers oraz przejazd przez bród. Wszystko to w bezpiecznych dla Państwa samochodów warunkach na specjalnie przygotowanej trasie terenowej.

Program szkolenia Forester XT

 

Ze względu na wymagający, a jednocześnie mogący dawać wiele przyjemności z jazdy napęd wyłącznie na tylne koła, Subaru BRZ doskonale nadaje się do treningów z bezpiecznej jazdy w Szkole Jazdy Subaru. Szkolenie zakłada trening zarówno przy aktywnym, jak i wyłączonym systemie VDCS (system stabilizacji toru jazdy) i jest prowadzone w układzie jeden na jeden wyłącznie na Torze Kielce.

Program szkolenia Subaru BRZ


Program w dużej mierze bazuje na ćwiczeniach doskonalących technikę bezpiecznej jazdy. Jednym z modułów będzie zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem systemu EyeSight – hamowanie przed przeszkodą, użycie Adaptacyjnego Tempomatu. Szkolenie jest prowadzone w małych grupach co daje gwarancję dobrego kontaktu z instruktorem.

Program szkolenia EyeSight ( Subaru Levorg, Subaru Outback)

 

Ekskluzywne szkolenie dla właścicieli samochodów Subaru Impreza WRX STI. Prowadzone wyłącznie na Torze Kielce w układzie jeden na jeden co oznacza, że do jednego uczestnika przypisany jest jeden instruktor. Szkolenie obejmuje klasyczne elementy treningu bezpiecznej jazdy z uwzględnieniem specyfiki modelu, w tym efektywne użycie napędu Symmetrical AWD, Active Torque Vectoring oraz nastawień centralnego dyferencjału.

Program szkolenia Subaru Impreza STI

 

Masz pytania/wątpliwości skontaktuj się z nami!