▷ Szkolenia samochodowe, kursy bezpiecznej jazdy - Szkoła Jazdy Subaru

Klienci indywidualni

Cieszymy się, że możemy podzielić się naszym doświadczeniem i zaoferować Państwu program doskonalenia techniki jazdy, który pozwoli wyeliminować ewentualne błędy oraz nauczyć prawidłowego zachowania na drodze lub torze. Chcemy, aby efektem naszej współpracy był nie tylko wzrost bezpieczeństwa, ale także możliwość czerpania większej przyjemności z prowadzenia samochodu.

Trening w Szkole Jazdy Subaru

Z naszą ofertą wychodzimy do wszystkich kierowców, niezależnie od stażu i doświadczenia. Wyniki badań jasno mówią, że kierowcy nie są zdolni do samodoskonalenia się, a brak treningu powoduje, że błędy w technice jazdy są popełniane systematycznie przez całe życie. Niemnie jednak z pomocą instruktorów SJS wszelkie błędy zostaną skorygowane, a zdobyta wiedza i umiejętności wymiernie wpłyną na jakość zachowania się za kierownicą i reakcję w niebezpiecznych sytuacjach.

W SJS czekają na Państwa:

✓ szkolenia na profesjonalnym, bezpiecznym torze;
✓ wysoko wykwalifikowana kadra instruktorska, posiadająca bogate doświadczenie dydaktyczne, rajdowe i wyścigowe;
✓ miła atmosfera;
✓ niezapomniane wrażenia.

Szkolenia dla właścicieli i użytkowników wybranych modeli Subaru

Pierwsze programy szkoleniowe przygotowane zostały wraz z powstaniem SJS w 2000 roku przy współudziale Krzysztofa Hołowczyca. Stanowią one integralną część zakupu nowego samochodu marki Subaru (wyłącznie w oficjalnych polskich salonach) i dotyczą modeli: WRX STI, BRZ, Forester XT, samochody wyposażone w system EyeSight oraz te napędzane silnikiem Boxer Diesel (ze skrzynią manualną).

Szkolenia odbywają się w ośrodku wiodącym Szkoły Jazdy Subaru - ODTJ Kielce w Miedzianej Górze, sporadycznie także w ODTJ Łódź w Strykowie oraz w ODTJ Międzychód (50 km na południe od Poznania). Czas trwania jednego szkolenia to 7 godzin (9:00-16:00), a kursy odbywają się przez cały rok (jeden/dwa razy w miesiącu), głównie od wtorku do piątku.

Szkolenie Subaru z systemem EyeSight (Levorg, Outback)

Program w dużej mierze bazuje na ćwiczeniach doskonalących technikę bezpiecznej jazdy. Jednym z modułów jest zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem systemu EyeSight obejmujący hamowanie przed przeszkodą, użycie Adaptacyjnego Tempomatu. Szkolenie jest prowadzone w małych grupach co umożliwia optymalny kontakt z instruktorem.

Pobierz program szkolenia w formacie PDF

Szkolenie realizowane są w małych kilkuosobowych grupach i opiera się głównie na ćwiczeniach doskonalących technikę jazdy. Podczas jednej z prób dajemy Państwu możliwość sprawdzenie właściwości trakcyjnych modelu Forester XT, napędu Symmetrical AWD oraz systemów elektronicznych podczas pokonywania stromych podjazdów i zjazdów, krzyżowania osi, trawersu oraz przejazdu przez bród. Szkolenie odbywa się na specjalnie przygotowanej trasie terenowej.

Pobierz program szkolenia w formacie PDF

Ekskluzywne szkolenie dla właścicieli samochodów Subaru Impreza WRX STI prowadzone jest wyłącznie na ODTJ Kielce (tor Kielce) w układzie 1/1 (jeden uczestnik - jeden instruktor). Szkolenie obejmuje klasyczne elementy treningu bezpiecznej jazdy z uwzględnieniem specyfiki modelu, w tym efektywne użycie napędu Symmetrical AWD, Active Torque Vectoring oraz nastawień centralnego dyferencjału.

Pobierz program szkolenia w formacie PDF

Ze względu na wymagający, a jednocześnie dostarczający wielu wrażeń napęd wyłącznie na tylne koła, Subaru BRZ doskonale nadaje się do treningów z zakresu bezpiecznej jazdy. Trening obejmuje jazdę zarówno przy aktywnym, jak i wyłączonym systemie VDCS (system stabilizacji toru jazdy) i jest prowadzony w układzie jeden na jeden wyłącznie na torze w Kielcach (ODTJ Kielce).

Pobierz program szkolenia w formacie PDF

Program szkolenia bazuje na klasycznym szkoleniu I stopnia w grupie liczącej do 10 osób. Chcąc w pełni wykorzystać możliwości silnika Subaru Boxer Diesel podczas jednego z modułów szkoleniowych dajemy Państwu możliwość treningu wykorzystania potencjału silnika bez ryzyka uszkodzenia sprzęgła oraz prawidłowego przeniesienie napędu.

Pobierz program szkolenia w formacie PDF

Pliki do pobrania

Newsletter
Aby otrzymywać od nas najnowsze informacje
zapisz się do bezpłatnego newslettera.