Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Czy powinienem specjalnie przygotować swój samochód do szkolenia?

 

Nie, nie jest to konieczne. Kursy I i II stopnia w SJS to kursy uczące bezpiecznej jazdy, a nie zaawansowanych technik jazdy sportowej. Podczas szkolenia w bezpiecznych warunkach symulujemy sytuacje jakie mogą nam się wydarzyć w codziennej jeździe po drodze. A na to każdy z samochodów jest przygotowany konstrukcyjnie. Szkolenie to nie zwiększa nadzwyczajnie przeciętnego zużycia samochodu, warto jednak przed przyjazdem na kurs sprawdzić podstawowe elementy samochodu jak choćby hamulce czy poziom oleju silnikowego. Zdarzają się bowiem Klienci którzy na torze dowiadują się od instruktorów że samochód nie ma już hamulców! Ponadto warto wypakować niepotrzebne rzeczy z bagażnika oraz przedziału pasażerskiego (w szczególności spod fotela kierowcy!). Oczywiście można zrobić to również na torze, przed samym szkoleniem pozostawiając zbędne i luźne przedmioty w zamkniętych garażach SJS.