Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Gdzie odbywają się szkolenia?

 

Szkolenia dla klientów indywidualnych odbywają się na Torze Samochodowym Kielce w Miedzianej Górze. Do przeprowadzenie szkolenia na wysokim poziomie potrzebny jest ośrodek o odpowiednim standardzie zarówno pod kontem bezpieczeństwa jak i infrastruktury. Z tego też powodu jest to nasz ośrodek wiodący. Na jego terenie znajdziemy m.in. niezliczoną ilość dróg asfaltowych o bardzo zróżnicowanej pod kątem przyczepności nawierzchni, całą gamę zakrętów i sekcji następujących po sobie łuków szkoleniowych o różnej konfiguracji terenu, dużą płytę poślizgową, odcinki umożliwiające prowadzenie testów drogowych, a wszystko to w otoczeniu stref bezpieczeństwa oraz twardych i równych poboczy trawiastych. Nie zapominajmy też o w pełni wyposażonych salach szkoleniowych czy zapleczu gastronomicznym (restauracja). Wybór obiektu stanowi jeden z najistotniejszych elementów procesu podejmowania decyzji o szkoleniu. Kursy oferowane pod hipermarketami czy na placykach asfaltowych nie do końca idą w parze z ideą bezpieczeństwa o jakości nie wspominając. Wykorzystanie toru wyścigowego w inny (szkoleniowy) sposób to naszym zdaniem najlepsza metoda wyrobienia w kursantach uczucia pokory dla praw fizyki w bezpiecznych warunkach. Skupienie się na psychologii jazdy po drodze (w SJS to specjalnie wyselekcjonowane odcinki toru) to dla nas zdecydowany priorytet.