Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Czy można zapisać się na II stopień bez ukończenia I etapu?

 

Wychodząc z założenia, że aby nauczyć się biegać musimy najpierw dobrze opanować trudną sztukę chodzenia, przyjęliśmy zasadę realizacji programu II stopnia tylko dla osób uczestniczących wcześniej w I etapie. Ze względu na standaryzację w obrębie Polskiego Stowarzyszenia Motorowego (PSM), jakiej jako SJS byliśmy wielkim zwolennikiem w naszym kursie II stopnia mogą wziąć również osoby, które udokumentują ukończenie programu I stopnia w którejkolwiek ze szkół zrzeszonych.