Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Po jakim czasie można zapisać się na II stopień?

 

Sugerujemy, aby okres pomiędzy I a II stopniem mieścił się w granicach 4-6 tygodni. Przez miesiąc po naszym pierwszym spotkaniu powinniśmy jak najwięcej czasu i uwagi poświęcić wiadomej jeździe starając się myśleć i wprowadzać w życie to co dowiedzieliśmy się w trakcie szkolenia. Chodzi o ugruntowanie wiedzy oraz wykorzystanie czegoś co nazywamy „pamięcią ruchową”. Bez tej świadomej jazdy, osiągnięta poprawa podczas samego kursu stopniowo będzie tracić znaczenie aż do całkowitego powrotu do starych, złych nawyków. Podczas szkolenia I stopnia otrzymujemy pewnego rodzaju warsztat, kilka drobnych ćwiczeń, które w każdej chwili możemy wykonać sami, aby utrwalić zdobytą wiedzę i umiejętności. Oczywiście możemy zapisać się na II stopień i po dłuższym okresie czasu. W zależności jednak od tego jak dużo czasu było w naszej jeździe świadomych ćwiczeń, część dnia na torze może okazać się walką o przypomnienie sobie fundamentalnych zasad techniki jazdy.