Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Czy można zrealizować dwa stopnie tego samego dnia?

 

Nie jest to możliwe ze względu na intensywność poszczególnych kursów. Aby wyrobić w sobie odpowiednie nawyki potrzebnych jest wiele godzin ciężkiej pracy i wielu powtórzeń. Z naszych doświadczeń wynika, iż sześciogodzinny program stanowi optymalną długość szkolenia, przy którym z jednej strony realizujemy wystarczającą liczbę ćwiczeń praktycznych, a z drugiej nie przekraczamy niebezpiecznej granicy znacznego spadku czasu reakcji kierowców spowodowanej ich długą koncentracją. Takie szkolenie musiałoby trwać minimum 12 godzin co przy założeniu najwyższej koncentracji i skupienia stałoby się niebezpieczne. Warto też podkreślić, że kurs I stopnia stanowi pewnego rodzaju fundament techniki jazdy, stąd też sugerujemy jego ugruntowanie i wprowadzenie w życie jeszcze przed uczestnictwem w kursie II stopnia. Doskonalenie techniki jazdy to złożony proces, a nie jednorazowa „instalacja wiedzy” niczym programu w komputerze.