Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Czy możliwym jest szkolenie 2 osób na 1 samochodzie?

 

Istnieje taka możliwość. Dwie osoby zamieniają się pomiędzy sobą za kierownicą na komendę instruktora prowadzącego. Poprzez przyjętą procedurę szkolenia w SJS osiągnęliśmy poziom, w którym każdy z uczestników wykonuje porównywalną liczbę przejazdów. Jest to sposób na obniżenie kosztów, choć preferowanym oraz jakościowo lepszym rozwiązaniem jest 1 osoba / 1 samochód. Zakładając szkolenie w układzie 2/1 (dwóch uczestników i jeden instruktor)