Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Jaką szkołę wybrać?

 

To pytanie zadaje sobie prawie każdy. Przecież od tej decyzji zależy w czyje ręce oddamy nasze bezpieczeństwo. Czy warto kierować się więc emocjami czy raczej postawić na suche fakty mówiące o profesjonalizmie? Czy znany kierowca rajdowy może być wspaniałym nauczycielem bezpiecznej, defensywnej jazdy? Umiejętność jazdy to jeszcze nie wszystko! Trzeba być również wspaniałym nauczycielem, który z horyzontu nie straci założonego celu – bezpieczeństwa! Nauczycielem, który pomimo swojej pasji i zamiłowania do dynamicznej jazdy, rozumiejąc idee swojej odpowiedzialności społecznej, powstrzyma się prezentowania narzędzi sztuki rajdowej. Na co warto więc zwrócić uwagę przy wyborze szkoły, w której będziemy się szkolić? Z pewnością na jej program, doświadczenie, dobór instruktorów, jakość obiektu szkoleniowego oraz sposób prowadzenia kursu.

SJS to:

  • Szeroka kadra instruktorów. Obecnie jest to 12 na stałe zatrudnionych osób o ściśle sprecyzowanych specjalnościach, którzy poprzez przyjętą filozofię ciągłego doskonalenia cały czas podnoszą swoje kwalifikacje na kursach dla instruktorów za granicą,
  • Jeden z najlepszych obiektów szkoleniowych w Polsce,
  • Program szkoleniowy opracowany wspólnie z Krzysztofem Hołowczycem, który stał się wzorem do naśladowania dla innych szkół,
  • Wypracowane na bazie doświadczeń procedury
  • Szeroki wachlarz samochodów szkoleniowych na życzenie klienta.