Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Czy prawdą jest że lepiej jest szkolić się w zimie ze względu na trudniejsze warunki?

 

Zdecydowanie nie jest to prawdą. Szkolenie w warunkach zimowych ogranicza się jedynie do ćwiczeń przy obniżonej przyczepności kół. Statystyki pozostają jednak bezlitosne i wskazują wyraźnie, iż najwięcej najcięższych wypadków paradoksalnie powodowanych jest na suchej nawierzchni, przy bardzo dobrej widoczności. W zimie co prawda wszystko dzieje się wolniej, a przy niższych prędkościach czysto teoretycznie łatwiej o poślizg. Musimy jednak pamiętać o jednym, podczas szkolenia w zimie nie jesteśmy w stanie symulować warunków letnich, lecz podczas kursów odbywających się choćby przy palącym słońcu możemy zasymulować nawet najtrudniejsze warunki poprzez realizację ćwiczeń na płytach poślizgowych czy zróżnicowanej nawierzchni asfaltowej. Fizyka pozostaje niewzruszona, a samochód zawsze w poślizg wprowadza sam kierowca (świadomie bądź też nie).