Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Czy mój samochód nadaje się na szkolenie?

 

Jeśli ktoś posiada więcej niż jedno auto warto zastanowić się co chcielibyśmy osiągnąć poprzez szkolenie w SJS. Jeśli czujemy obawę przed jazdą którymś z nich, lub chcielibyśmy nauczyć się opanowania danego rodzaju napędu warto wziąć udział właśnie tym samochodem. Co do zasady, zdecydowanie najlepszym jest wybór tego, którym pokonujemy najwięcej kilometrów codziennej jazdy. Przejaskrawiając, jeśli na co dzień poruszamy się firmowym stukonnym Fordem Focusem z silnikiem diesela, a na specjalne okazje w garażu pozostawiamy tylnonapędową, ponad dwustukonną Hondę S2000 bez jakichkolwiek systemów elektronicznych, boimy się wręcz podchodzić do tego auta gdy tylko spadnie nawet lekki deszcz lecz chcielibyśmy się przełamać i zacząć jeździć nim częściej. Wówczas do szkolenia warto wybrać właśnie Hondę. Pamiętajmy, łatwiej jest przestawić się z jazdy tylnonapędowym samochodem, czy tym z napędem na cztery koła na prowadzenie pojazdów przednionapędowych niż odwrotnie. Jeśli natomiast jazda przysłowiową Hondą traktujemy czysto hobbistycznie, a wspomnianym Fordem pokonujemy dziesiątki tysięcy kilometrów rocznie i zależy nam na bezpieczeństwie wówczas zdecydowanie wybierzmy Forda.