Czas rozpocząć pisanie historii. Za nami I Ogólnopolski Zlot Samochodów Subaru Impreza. W ostatni weekend wakacji mieliśmy przyjemność gościć na torze prawdziwych pasjonatów. Osoby dla których jazda samochodem to coś więcej niż przemieszczanie się z punktu A do punktu B.

Właściciele Subaru Imprez – bo o nich tu mowa – traktują każdy przejechany kilometr jak przygodę, prawdziwą pasję. Licznie zatem przybyli na Tor Kielce, aby razem z nami oddać się przyjemności wspólnych ćwiczeń, prób sprawnościowych oraz rywalizacji.

Pierwsza część spotkania na torze upłynęła pod znakiem treningu opartego na najciekawszych ćwiczeniach z II i III stopnia szkoleń Szkoły Jazdy Subaru. Nie mogło zabraknąć poślizgów, dynamicznych przejazdów sekcji zakrętów czy hamowania pod kątem jazdy na czas. Po lunchu i zdjęciu grupowym przyszła kolej na rywalizację. Kilkukrotnie przejeżdżane trzy próby sportowe z pomiarem czasu na fotokomórkę wyłoniły zwycięzców którzy nie kryli swych emocji stojąc na podium. Ale zwycięzcami tego dnia spędzonego na torze byli z pewnością wszyscy uczestnicy!

Gratulujemy i do zobaczenia na kolejnym, tym razem zimowym zlocie!